فروشگاه قطعات الکترونیک

تحویل تهران

تحویل سایر شهرها

ثبت سفارش

متوجه شدم

بلاگ

استانداردها و تجربه های سیستم های موجبری یا waveguide

استانداردها و تجربه های سیستم های موجبری یا waveguide

در این شاخه سعی داریم نکته ها، استانداردها و تجربه هایی را که در زمینه کار با انواع موجبرها (WaveGuides) متوجه کارشناسان و متخصصین می باشد را به اشتراک قرار دهیم.
با توجه به سابقه کاری تیم تخصصی این شرکت، مراکزی که با سیستم های موجبری کارمی کنند با مشکلاتی در کار با موجبرها به ویژه در توان های بالا برخورد می کنند که بسیار سخت می توان دلایل این اتفاقات را توجیه نمود و حتی بعضی مشکلات بدون پاسخ می مانند و دلایل آنها پیدا نمی شود.
با توجه به این مشکلات، تصمیم گرفته شد که شاخه موجبری ایجاد  شود تا کارشناسان محترم بتوانند مشکلات خود را در اینجا بیان نمایند و در صورتی که کسی آن مشکل را حل کرده است به آن سوالات جواب بدهد و تجربه خود را در اختیار دیگران قرار دهد تا در هزینه های هنگفت این کارها صرفه جویی بشود.
امید است که با به اشتراک گذاشتن این مطالب و همکاری همه متخصصین تجربه های گرانقدر خوبی در این پست گرد هم آید. و همگی در راستای ارتقاء سطح علمی و فنی کشور عزیز گامی برداشته باشم.

جستجو در بلاگ

rss
نمایش 5 از 5پست ها
تحویل در فروشگاه الوپیک تهران پست پیشتاز تیپاکس راهنمای تحویل کالا
پست و تیپاکس رایگان | بالای 500 هزار تومان

ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی

قطعات الکترونیکی و مخابراتی

قطعات پسیو

انواع کانکتور

تجهیزات شبکه و ارتباطات

آخرین ارسال ها

نظرات اخیر

مجوزها

سامانه تدارکات الکترونیک دولت

تدارکات الکترونیکی دولت
آی سی کالا عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد، کاربرانی که از طریق این سامانه تمایل به خرید قطعات و تجهیزات الکترونیکی دارند، لطفا شماره مناقصه ( نیازمندی ) خود را اعلام نمایند تا اقدامات لازم انجام پذیرد.
پیشاپیش از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم.

بازدید شده

هیچ کالایی به سبد خرید اضافه نگردیده است
بستن
مقایسه 0