فروشگاه قطعات الکترونیک

بلاگ

شبکه ها کامپیوتری

در این بخش مفاهیم، پروتک ها و تجهیزات راه اندازی یک شیکه رایانه ای یا همان شبکه کامپیوتری بررسی می گردند.

جستجو در بلاگ

rss
 • PoE(ارسال انرژی الکتریکی از طریق کابل اترنت) تکنولوژی می باشد که توسط آن انرژی الکتریکی  به صورت امن در کنار داده‌ها رو کابل اترنت انتقال می‌دهد. یا بهتر بگوییم یک کابل هم داده و هم برق را می‌تواند انتقال دهد و مثلا برای دوربین‌های مدار بسته و access pointهای بیسیم بسیار کارامد می‌باشد و دیگر نیاز به سیم‌کشی مجزا برای برق و اتصال آداپتور و غیره نداریم.

  معرفی انتقال برق بر روی بستر شبکه (Power Over Ethernet Technology)

  معرفی انتقال برق بر روی بستر شبکه (Power Over Ethernet Technology)

  PoE(ارسال انرژی الکتریکی از طریق کابل اترنت) تکنولوژی می باشد که توسط آن انرژی الکتریکی  به صورت امن در کنار داده‌ها رو کابل اترنت انتقال می‌دهد. یا بهتر بگوییم یک کابل هم داده و هم برق را می‌تواند انتقال دهد و مثلا برای...

  سینا علوی
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۲۱:۰۷
  0 نظر
 • تا حالا اسم کابل اترنت رو شنیدین؟ شناخته شده ترین کابل اترنت Cat-5، یا کلاس پنج است. کابل اترنت (که هر کسی که با حتی کوچکترین شبکه‌های کامپیوتری سر و کار داشته تا به حال دیده است) ، کابلی است که سر آن در داکی رفته که از داک تلفن معمولی بزرگتر است و سر دیگر آن در یک آداپتور یا یک دستگاه دیگر است.

  معرفی کابل اترنت

  معرفی کابل اترنت

  تا حالا اسم کابل اترنت رو شنیدین؟ شناخته شده ترین کابل اترنت Cat-5، یا کلاس پنج است. کابل اترنت (که هر کسی که با حتی کوچکترین شبکه‌های کامپیوتری سر و کار داشته تا به حال دیده است) ، کابلی است که سر آن در داکی رفته که از داک تلفن معمولی بزرگتر...

  سینا علوی
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۲۹
  0 نظر
نمایش 2 از 2پست ها
ارسال رایگان به سراسر کشور

آخرین ارسال ها

نظرات اخیر

مجوزها

سامانه تدارکات الکترونیک دولت

تدارکات الکترونیکی دولت
آی سی کالا عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد، کاربرانی که از طریق این سامانه تمایل به خرید قطعات و تجهیزات الکترونیکی دارند، لطفا شماره مناقصه ( نیازمندی ) خود را اعلام نمایند تا اقدامات لازم انجام پذیرد.
پیشاپیش از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم.

بازدید شده

هیچ کالایی به سبد خرید اضافه نگردیده است
بستن
مقایسه 0