فروشگاه قطعات الکترونیک

ALI-1000

کد کالا: 22045

سازنده: متفرقه

نو (جدید)

دسته‌بندی: سنسور اثر هال ( مغناطیسی )

سنسور مگنتومتر ALI-1000 یک سنسور فلاکس گیت (FluxGate) کوچک با دقت بالا برای اندازه‌گیری میدان مغناطیسی در محدوده اندازه گیری از 100- تا 100+ میکرو تسلا می‌باشد. این سنسور قادر است در شرایطی که حساسیت و پایداری سنسورهای حسگر مغناطیسی ،خیلی کم است ،مورد استفاده واقع گردد، یکی از بهترین کاربردهای این سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین یا  شناسایی اشیا مغناطیسی در فاصله دور می‌ باشد.

جزییات بیشتر

موجودی انبار: 14 قلم

با تبدیل کردن حساب کاربری به VIP از تخفیفات ویژه آی سی کالا بهره مند شوید.

24,000,000 ریال

مستندات فنی و دیتاشیت


حجم فایل : 90.69 KB, دانلودها: 98


اطلاعات بیشتر

سنسور مگنتومتر ALI-1000 یک سنسور فلاکس گیت (FluxGate) کوچک با دقت بالا برای اندازه‌گیری میدان مغناطیسی در محدوده اندازه گیری از 100- تا 100+ میکرو تسلا می‌باشد. این سنسور قادر است در شرایطی که حساسیت و پایداری سنسورهای حسگر مغناطیسی ،خیلی کم است ،مورد استفاده واقع گردد، یکی از بهترین کاربردهای این سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین یا  شناسایی اشیا مغناطیسی در فاصله دور می‌ باشد.
 این سنسور ساخت آمریکا می باشد و دقت بهتری از سنسور FLC-100 دارد و همچنین درایو آن بسیار راحت تر از آن می باشد.
 
ویژگی‌ها:
  • ولتاژ خروجی متناسب با میدان مغناطیسی
  • منبع تغذیه 5 ولت
  • رنج دمایی از منفی 40 تا 85 درجه سانتیگراد 

 

رتبه 
بهمن ک جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۲۱:۴۱

کیفیت کالا

متاسفانه به دلیل تحریم ها کلا استعلام و یا درخواست برای اینگونه قطعات وجود ندارد.
کیفیت این کالا بسیار عالی است، تا به حال یک دونه برگشتی و یا اعتراضی مبنی بر عدم کارکرد و یا پایین بودن کیفیت این قطعه به ما اعلام نشده است. متاسفانه کاربرانی که از این کالا استفاده می کنند به هیچ عنوان نظری رو تا به حال در این صفحه عنوان نکرده اند.
البته برای کاربران ایرانی، بسیار عادی است، وقتی راضی باشند به دنبال کارشون میرن و هیچ گونه نظر و یا تجربه ای رو با دیگران به اشتراک نمی گذارند!!!!!!

رتبه 
حسنزاده ی پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶

سلام

ازکجا متوجه اصل بودن سنسور بشم ایا به شرکت سازنده میشه ایمیل زد شماره سریال روی محصول هست؟؟؟

نوشتن نقد و نظر (یک آی سی بن هدیه بگیرید)

ALI-1000
ALI-1000

سنسور مگنتومتر  ALI-1000  یک سنسور فلاکس گیت (FluxGate) کوچک با دقت بالا برای اندازه‌گیری میدان مغناطیسی در محدوده اندازه گیری از 100- تا 100+ میکرو تسلا می‌باشد. این سنسور قادر است در شرایطی که حساسیت و پایداری سنسورهای حسگر مغناطیسی ،خیلی کم است ،مورد استفاده واقع گردد، یکی از بهترین کاربردهای این سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین یا  شناسایی اشیا مغناطیسی در فاصله دور می‌ باشد.

نوشتن نقد و نظر (یک آی سی بن هدیه بگیرید)

    بر چسب ها:

دسته‌بندی کالاها

بازدید شده

بستن
مقایسه 0